osiemgwiazdek.pl

niedziela, 3 marca 2013

Jestem w gazecie.

Z okazji targów w Kielcach ja, czyli Proste, zadebiutowałem w gazecie. Tak jest, coś napisałem, a ktoś to wydrukował. Dokładniej Branża Dziecięca. Mało tego, obstawiałem, że wyląduję gdzieś na marginesie a tu bonus w postaci cała strona moja. Jak wszystko dobrze pójdzie, to nie będzie to jednorazowy wybryk, a raczej prosta droga do Pulitzera. Tak więc, chwalę się:4 komentarze:

 1. Bardzo proszę o radę. Po przeczytaniu Pańskiego bloga wiem, że chcę fotel RWE. Mój synek ma pół roku - ale jest duży - już waży 10 kg. Mam w aucie isofix i zastanawiam się nad fotelikami: max way lub multitech (bo są do 25 kg więc posłużą dłużej) - albo beself izi combi albo izi kid. Jeśli mam mocowanie isofix to czy powinnam wybrać takie mocowanie czy nie koniecznie ...? bardzo proszę o Pana poradę - bo (przez Pana ;-)) - mam lekki bałagan w głowie. pozdrawiam. Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beself - dobra nazwa :D napisz na pocztę żeby i tutaj bałaganu nie robić.

   Usuń
 2. Witam, mam pytanie odnośnie montażu Graco Belogic. Czy przedni fotel ma dotykać fotelika zamontowanego za nim czy ma być jakiś określony odstęp między nimi? Nie znalazłem tego info w instrukcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólna zasada jest taka, że albo fotelik ma się opierać o oparcie fotela, albo ma być między nimi 15-20cm przerwy.

   Usuń