osiemgwiazdek.pl

czwartek, 14 lutego 2013

Jesteśmy na FB

Uparty w tej materii byłem od zawsze. W naszej klasie nie uczestniczyłem nigdy, trochę z powodu ideałów, trochę z powodu, że w technikum krawieckim bliżej mi było do maszyny szyjącej niż komputerowej. Na fejsie ja jako ja też nie uczestniczę. Don't like it.  Natomiast moje alter ego stwierdziło, że taki zabieg pomoże trafić do większej ilości nieświadomych rodziców i zalogowało się. Tak więc od dzisiaj  zapraszam również na facebooka.


Wszelkie komentarze mile widziane, krytyka konstruktywna ewentualnie do przyjęcia. Jeśli macie ochotę pochwalić się, że ostatnio wyszedł wam dobry schabowy albo że Piotruś lubi swój fotelik, również nie ma problemu. Na wszelkie pytania, sugestie i zaczepki oczywiście będę starał się odpowiedzieć. Enjoy!

4 komentarze:

 1. ok :) tak więc korzystając z możliwości zaczepki i zapytania jednocześnie, chciałabym prosić o poradę. Niebawem będę potrzebować fotelika 0-13, po wielu analizach mój wybór padł na Cybex Aton i tu pojawia się pierwszy schodek, gdyż jest Aton i Aton Basic - czym się różnią - nie znalazłam informacji na ten temat :(
  Druga rzecz, posiadam w domu Graco snugride z bazą, kupiony pod koniec 2009 roku, jako używany, więc już kilka latek ma... i teraz pytanie, skoro mam w domu, czy jest sens kupować nowy?? Pytam już wszędzie, gdyż pytając osoby z mojego otoczenia zauważam przerażenie w ich oczach, że hormony ciążowe zmąciły mój umysł i po co mi nowy, skoro już mam w domu jeden??!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aton i Aton basic różnią tylko tapicerką i wkładką. Konstrukcyjnie to ten sam fotel. A czy masz kupować nowy fotel to nie do mnie pytanie. Jeśli nie masz pewności co do jego bezpieczeństwa, to zmień. Jeśli masz pewność i za dużo pieniędzy to też zmień. A jeśli masz pewność i inne wydatki, to nie zmieniaj. Mam nadzieję, że pomogłem.

   Usuń
  2. A ten Twój fotelik to nie jest jakaś ameryka? Ma europejską homologację?

   Usuń
  3. dzięki za odpowiedź :) jednak kupiłam atona - nie było za dużo pieniędzy, ale bezpieczeństwo dziecka dla mnie najważniejsze. a ten stary fotelik to miał homologację, ale teraz na strychu leży.

   Usuń